Ворог випустив понад 170 снарядів у Нікопольському районі – голова Дніпропетровської ОВА
25 вересня 2022 – 09:01
Ворог випустив понад 170 снарядів зі ствольної артилерії та "Градів" по Червоногригорівській, Нікопольській та Марганецькій громадах Нікопольського району, попередньо постраждалих немає, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.