Ворог вдарив по збагачувальній фабриці ДТЕК на Донеччині
27 серпня 2025 – 11:16
Учора, 26 серпня, російські сили атакували збагачувальну фабрику ДТЕК на Донеччині, зруйнувавши будівлю та серйозно пошкодивши обладнання. Робота підприємства наразі повністю паралізована.