Російські окупанти ввечері в неділю, 16 жовтня, вдарили по Марганецькій громаді Дніпропетровської області із реактивних систем залпового вогню. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук . "Ввечері окупаційні війська Російської Федерації з РСЗВ знову вдарили по Марганецькій громаді в…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.