Ворог ударив по Запоріжжю із "Торнадо-С", загрози обстрілів зі ствольної артилерії немає, - ОВА
28 січня, 12:41
Уранці російські війська завдали удару по Запоріжжю з реактивних систем залпового вогню "Торнадо-С". Обласний центр перебував у зоні досяжності цієї зброї протягом усього періоду повномасштабного вторгнення. Наразі загрози обстрілів зі ствольної артилерії не фіксується