Ворог системно б'є по АЗС Сумської області – обладміністрація
сьогодні, 11:59
Російські окупаційні війська завдали удару по автозаправній станції (АЗС) на околиці Сум, постраждали троє цивільних, повідомив очільник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Григоров.