Агресор не припиняє тероризувати Нікопольщину. Ввечері вдарив по району двічі. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. З важкої артилерії окупанти поцілили по Мирівській громаді та Нікополю. Вгатили майже десятком снарядів. Минулося без загиблих та постраждалих. Ніч на…