Вночі 28 березня російські окупанти обстріляли лікарню та приміщення «Укрпошти» у Херсоні. Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін. Так, росіяни із мінометів обстріляли лікарню у Дніпровському районі міста. «Побитий головний корпус, пошкоджена система опалення, у вікнах…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.