Ворог обстріляв Дніпропетровщину: люди лишилися без води та світла
14 вересня 2022 – 08:26
Блок галереї У Марганецькій, Мирівській та Томаківській громадах, які лишилися без води через ворожі обстріли напередодні увечері, тривають відновлювальні роботи.
Російські загарбники тричі обстріляла Нікопольський район, випустивши 75 снарядів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. «На Нікопольщині знову було гаряче від російських снарядів… Ворог обстріляв район тричі за ніч. Гатив по Нікопольській та Марганецькій громадах з важкої артилерії. Випустив…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.