Сьогодні вночі ворог атакував Полтавщину. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі.
На території області сили Протиповітряної оборони збили ворожий безпілотник.
«Дякуємо за чудову роботу! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!» - резюмує Лунін.
Артем Кузьменко