До пізнього вечора ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Застосовував РСЗВ “Град”, важку артилерію і дрони-камікадзе. Про це повідомляє 49000 з посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. Потерпали Нікополь, Мирівська та Марганецька громади. Пошкоджені п’ятиповерхівка, 10 приватних будинків, 3 гаражі та…