Російські агресори атакували вночі проти 22 травня енергетичні об’єкти Шостки та Конотопа на Сумщині. Про це повідомляє Сумська ОВА на своєму Telegram-каналі. Місцева влада зазначає, що на місцях прильотів працюють всі необхідні служби. Нині уточнюються наслідки атаки росіян. Тепер ведеться робота по відновленню…