У Володимирі бездомні собаки бігають зграями та лякають перехожих. Про це у фейсбуці написала Іванна Вільчинська, - пише ВолиньUA. «У Володимирі скоро буде більше бездомних собак, ніж людей. Зараз бігає ціла зграя по вулиці В. Великого, доволі агресивних тварин, бо у них «шлюбний період». Особливо страшно ходити ввечері, з якоїсь…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.