Волинський центр екстреної медицини отримав у власність заправку
17 листопада 2023 – 01:47
Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав від обласної ради заправку та гаражі. Читайте також: На фронті поліг молодший сержант з Рівненщини Відповідне рішення ухвалили під час сесії облради у четвер, 16 листопада, – пише ІА Конкурент. «Зкріпити на праві оперативного управління за…