Волинські лучники з чемпіонату України привезли дві бронзові медалі
19 січня, 12:55
На чемпіонаті України зі стрільби з лука, що відбувся у Львові Олександр Димарчук та Софія Коренєва здобули дві бронзові нагороди, повідомили у клубі стрільби з лука "Волинські соколи" 19 січня