Фермерське господарство «Дари Волині» успішно збуло весь свій урожай яблук минулого сезону в місцевих торговельних мережах. Про це журналу «Садівництво по-українськи» розповіла директорка фермерського господарства Марина Єлева. «До конфлікту з росією розглядали поставки яблук на білорусь ще декілька років тому. Пізніше…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.