Волинські громади взяли участь у німецько-українській конференції муніципальних партнерств: деталі
14 жовтня 2022 – 14:32
Світ докорінно змінився з часу Четвертої німецько-української конференції муніципальних партнерств, яка відбулася 6-7 листопада 2019 року у місті Одеса на березі Чорного моря.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.