Волинянка, яка заморила голодом дитину отримала лише іспитовий термін
4 липня 2024 – 13:47
Софія Штик тривалий час умисно не годувала новонароджену дочку, внаслідок чого дитина померла.За скоєне жінці призначили рік іспитового терміну, - пише Zaxid.net.14 березня 2024 року у селі Самари Ковельського району померло двомісячне немовля.
У Луцькому міськрайонному суді розглядали справу 19-річної Софії Штик. Волинянку судили за злісне невиконання батьківських обов’язків. Софія Штик тривалий час умисно не годувала новонароджену дочку, внаслідок чого дитина померла. За скоєне жінці призначили рік іспитового терміну, - пише Zaxid.net.14 березня 2024 року у селі Самари…