Волинянин незаконно наловив щук на 110 тисяч гривень
16 грудня 2024 – 19:44
У Волинській області чоловік незаконно виловив 32 екземпляри щуки на річці Кизівка, поблизу села Смідин. Інцидент стався 9 липня 2024 року. Рибалка використовував заборонене знаряддя лову — кловню, а спійману рибу перевозив кінною підводою. Читайте також: Громада на Волині віддає в оренду низку земельних ділянок Його зупинили…