Цього року на Волині зареєстрували вже майже 900 електрокарів. Порівняно з попереднім роком кількість таких авто збільшилася утричі. Про це інформує Суспільне. "За відповідний період 2022 року електроавтомобілів вперше зареєстрованих по чотирьох сервісних центрах МВС області було втричі менше — 348. З них – 248 гібридів", —…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.