В області завершенні усі підготовчі роботи для безперебійної подачі тепла у домівки волинян. Упродовж літа комунальники підготували 863 котельні, 62 центральних теплових пункти та 294 км теплових мереж. Про це повідомляє Волинська ОВА. Читати новину на сайті "Гал-info"