"Воля — це відродження. Відродження — це воскресіння". Як в Ужгороді святкували Великдень
16 квітня 2023 – 16:33
Не всі можуть бути разом з близькими і це велике має значення бути разом на Великдень і провести цей святковий час разом"."Найголовніше, на першому місці, Воскресіння Христове, Воскресіння нашого народу, нашої нації, нашої держави.
В Ужгородському греко-католицькому Кафедральний соборі освячували великодні кошики щогодини з 2-ої ночі. Завершили освячення о 10 годині. "Це свято. Це Воскресіння Христа. Це традиції. Посвятити паску, сісти у сімейному колі за стіл, помолитися — все як завжди", — розповів ужгородець Сергій Васько, який разом із сім’єю прийшов в…