У міськраді зауважили, що вода в оселі подаватиметься за графіком з пониженим тиском: з 17:00 до 22:00 -18 січня та з 05:00 до 10:00 19 січня.
У Сумах об’єкти КП Міськводоканал перевели на аварійно-резервне живлення. Вода подаватиметься за графіком із пониженим тиском до відновлення енергопостачання. Про це повідомила Сумська міськрада у неділю, 18 січня. "Станом на 16:45 об'єкти водоканалу переведені на аварійно-резервне живлення", - зазначили у повідомленні. У…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.