Водійка, яка збила оленя Бориса з Рівненщини, жодного разу не поцікавилась його станом - майстер лісу
30 березня, 12:23
- Він собі пасеться, гуляє на трьох ніжках, по болоті ходить, збирає травичку, обдирає кору молодої лози.
Майстер лісу Річицького лісництва Руслан Христюк розповів про стан оленя Бориса, якого збило авто. - Він собі пасеться, гуляє на трьох ніжках, по болоті ходить, збирає травичку, обдирає кору молодої лози. Це його природній корм. Лише проблема з ногою, а так стан його покращився, - говорить чоловік. У той же час, за словами Руслана…