Водій, який збив на смерть дівчаток, їхав під дією наркотиків
4 жовтня 2022 – 20:11
Чоловікові загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права керувати автомобілем терміном від семи до десяти років.
Повідомлено про підозру мешканцю Київщини, який на смерть збив двох дівчаток . Про це повідомляє Київська обласна прокуратура. Зазначається, що водій на момент аварії був у стані наркотичного сп'яніння. "За даними слідства, у м. Сквира Білоцерківського району ввечері 3 жовтня 2022 року підозрюваний, керуючи автомобілем…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.