Вночі ворог знову обстріляв Нікополь, є руйнування, - Валентин Резніченко
18 листопада 2022 – 09:30
У ніч на п'ятницю російські окупанти обстріляли Нікополь, у результаті в місті пошкоджено кілька житлових будинків, лінію електропередачі, автомобілі, повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.