Вночі ворог знову атакував енергетичні об’єкти Сум
18 вересня 2024 – 08:04
Попередньо, люди не постраждали. Проводиться ліквідація наслідків ворожого удару. Внаслідок ворожих атак енергосистема області працює в напруженому режимі. Споживачів просять зменшити споживання електроенергії, особливо у пікові години. Дякуємо нашим енергетикам за оперативну та злагоджену роботу. Не забудьте…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.