Ранком Сергій Лисак, очільник Дніпропетровської ОВА повідомив: “Цієї ночі на рахунку військових з ПвК “Схід ” – один збитий над областю безпілотник.
На щастя, попри тривалу тривогу, ніч на Дніпропетровщині обійшлася без ракетних атак. Ранком Сергій Лисак, очільник Дніпропетровської ОВА повідомив: “Цієї ночі на рахунку військових з ПвК “Схід ” – один збитий над областю безпілотник. Наші захисники знищили “Шахед-136″. Як завжди – чудова робота. Дякую! Інших атак на регіон…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.