Вночі у Миколаєві на Соборній незаконно поставили будки
24 грудня 2022 – 15:36
Кіоски зникли. Це буде доля всіх споруд, які незаконно займають міську землю. Вони зникатимуть тим, чим іншим способом, - написав директор департаменту протидії корупції Миколаївської міської ради Андрій Єрмолаєв
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.