"Вночі розпочнеться подача тепла до 3260 будинків у Києві", - Кличко
21 січня, 23:51
Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко. "Щоб тепло дійшло до домівок киян потрібно орієнтовно дві доби. Водопостачання відновили всім споживачам столиці", - пояснив мер. Він додав, що комунальні служби разом з енергетиками працюють над тим, щоб відновити тепло- та енергопостачання киянам.14 січня Кличко повідомляв, що…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.