Цієї ночі ворог поцілив спершу по Нікополю. Потім – по одному з сіл Марганецької громади. Бив з важкої артилерії. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. Минулося без загиблих та постраждалих. У решті районів було спокійно – без обстрілів.