Вночі 22 червня війська РФ вдарили ракетами по Криворізькому району. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Зазначається, що ворог понівечив житловий сектор, минулося без жертв. "Пошкоджені десять приватних будинків, господарська споруда, гаражі та авто. Побиті газопровід,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.