«Вночі оборонці неба знищили над областю 3 ворожі безпілотники – у Дніпровському та Криворізькому районах», – повідомив Сергій Лисак.
Вночі ППО збила над Дніпропетровщиною три російських безпілотних літальних апарата. Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. «Вночі оборонці неба знищили над областю 3 ворожі безпілотники – у Дніпровському та Криворізькому районах», – повідомив Сергій Лисак.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.