Вночі Одесу атакували двома "Іскандерами", по Україні летіли "Шахеди" та Х-59
15 вересня 2024 – 09:59
Сили ППО збили авіаракету та 10 дронів У ніч проти неділі, 15 вересня, росіяни вдарили по Одещині двома балістичними ракетами "Іскандер-М". Запустили їх із тимчасово окупованого Криму. А з повітряного простору тимчасово окупованої Запорізької області – окупанти атакували керованою авіаційною ракетою Х-59. Крім того, з…