Вночі підрозділ ПвК “Схід” знищив над областю ворожий БпЛА. Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. Ворог продовжував бити по Нікопольщині. Ввечері застосовував дрони-камікадзе та артилерію. Потерпали Нікополь, Марганецька та Покровська громади. Постраждали четверо…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.