Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака «Цієї ночі підрозділи ПвК “Схід” знищили над областю 3 БпЛА.
Уночі над Дніпропетровською областю збили 3 російські БпЛА. Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака «Цієї ночі підрозділи ПвК “Схід” знищили над областю 3 БпЛА. Серед них два шахеди й один розвідувальний, – повідомив Сергій Лисак. – Від вечора російська армія продовжувала…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.