Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. “Вночі підрозділ ПвК “Схід” збив над областю ворожий шахед. ППО відпрацювала у Новомосковському районі. Чотири рази цієї ночі російська армія обстріляла Нікопольщину. Застосувала важку артилерію та РСЗВ “Град”. Ворожі снаряди поцілили по самому Нікополю, Марганецькій і…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.