А в небі над Дніпропетровщиною знищили 4 ворожі БпЛА. Дякуймо воїнам за….
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. “Цей недільний ранок розпочинаємо з гарних новин. Ніч в області минула без обстрілів. А в небі над Дніпропетровщиною знищили 4 ворожі БпЛА. Дякуймо воїнам за цілодобовий захист. І всім, хто підтримує їх з тилу. Завдяки мужності й незламності Героїв продовжується життєвий шлях…