Вночі йшла узбіччям траси: На Рівненщині патрульні допомогли 17-річній мамі з немовлям
вчора, 20:30
Учора близько 23:00 до патрульних звернувся небайдужий громадянин, який повідомив, що узбіччям автодороги М-06 Київ - Чоп поблизу села Карпилівка йде дівчина з дитячим візком. Прибувши на місце, інспектори виявили 17-річну маму із чотиримісячною дитиною. Дівчина пояснила, що запізнилася на рейсовий автобус і вирішила пішки…