Внаслідок ранкової атаки без світла залишились два райони Київщини
18 жовтня 2022 – 11:01
18 жовтня через обстріл РФ був пошкоджений критичний об’єкт інфраструктури в Києві, через що є перебої в електропостачанні мешканців Броварського та Вишгородського районів Київщини. Про це повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі. «Без світла залишилось 2108 клієнтів. Наші фахівці докладають всі необхідні зусилля,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.