Внаслідок обстрілів на Харківщині без газу залишилися 100 абонентів
30 травня 2024 – 11:23
На Харківщині газовики відновили газопостачання 254 споживачам. Про це повідомляє Міненерго. Водночас через нові обстріли без газу залишилися 100 абонентів. Енергетики заживили 257 абонентів. Через бойові дії залишаються знеструмленими 37,6…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.