Ні розподіл по лінії герої-воїни/тил, ні розподіл по лінії поїхали/залишились, ні розподіл по лінії донатив/не донатив, ні інші розколи, які підігріваються часто штучно, щоб конвертувати їх в емоційні зіткнення. Бо, мовляв, треба ж кудись каналізувати негатив.
Що робити з тими, хто незаконно…