Влада Києва не підтримала петицію про безкоштовні туалети на всіх станціях метро
8 січня, 14:47
Столична влада відхилила прохання мешканців міста встановити безкоштовні громадські туалети на всіх станціях метрополітену, пояснивши рішення нормами проєктування та міркуваннями безпеки. Про це йдеться у відповіді мера Києва Віталія Кличка на звернення, яке зібрало 6030 підписів. Авторка петиції Вероніка Бібік…