Влада Херсонщини звернулася з проханням до жителів звільнених територій
11 листопада 2022 – 14:35
Влада Херсонщини закликає жителів звільнених від російських окупантів населених пунктів бути максимально обережними, не торкатися підозрілих предметів, а також не заходити в адмінбудівлі, в яких знаходилися загарбники. Про це написав заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський у Facebook. «Всім жителям міста…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.