«Київ-Баскет» виграв вирішальний третій матч півфінальної серії плей-оф Суперліги, здолавши на домашньому майданчику БК «Рівне». Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ФБУ. Кияни стали другими фіналістами сезону і зіграють в чемпіонській серії проти «Дніпра», а «Рівне» в серії за бронзу протистоятиме «Черкаським…