Визначилися два останні учасники півфіналу Кубка України з футболу
2 квітня 2025 – 21:07
Останніми півфіналістами Кубка України з футболу стали київське “Динамо” та житомирське “Полісся”. Про це повідомляє “Суспільне Спорт”. Заключними стали матчі “Рух” – “Динамо” та “Верес”
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.