Віцепрем’єр-міністр України Верещук відвідала Волинь
18 лютого 2023 – 14:21
Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук з командою Мінреінтеграції з робочою поїздкою відвідала Волинь та Рівненщину. Про це йдеться на сайті Мінреінтеграції. У програмі візиту – перевірка місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, знайомство з побутовими умовами геріатричних закладів, де перебувають…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.