Віцемер Києва Бондаренко написав заяву про відставку
8 квітня 2025 – 13:58
У вівторок, 8 квітня, заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко подав заяву про звільнення з посади. Це сталося після того, як на тому ж засіданні Київрада не підтримала його дострокову відставку.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.