Віталій Кличко про евакуацію: Приводів для паніки немає, Київ живе і працює
6 листопада 2022 – 17:17
Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Телеграм-каналі. "Декілька днів тому журналісти запитали мене: чи є у столиці план на випадок блекауту? Відповім ще раз. У ситуації війни, в якій ми живемо, потрібно мати плани на випадок різних сценаріїв розвитку подій і надзвичайних ситуацій. І бути готовим діяти", – написав…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.