Виснажені й голодні сиділи на деревах: двох врятованих ведмежат відвезли до реабілітаційного центру на Закарпатті
сьогодні, 13:15
Врятували двох ведмежат, які кілька днів сиділи самі на деревах голодні й виснажені. Їх забрали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя в Національному природному парку "Синевир" на Закарпатті. Стан тварин задовільний