Вінницька харчосмакова фабрика побудувала новий цех для виробництва сидру
22 квітня, 20:41
Український виробник гірчиці та хрону Вінницька харчосмакова фабрика створила новий цех з виробництва сидру, інвестувавши в закупівлю обладнання, зокрема, 8 млн грн державного гранту на переробку, повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.